Hakkımızda

KRK  Şirketler Grubu faaliyetlerine 1989 yılında başlamıştır. 33 yılı aşkın süredir İnşaat, Otomotiv, Toptan Gıda, Nakliye, Kimya, Sigorta ve Mali Müşavirlik  sektörlerine yaptığı yatırımlarla çalışma hayatına devam etmektedir. Bugüne kadar 1300 fazla yüksek kaliteli konut, ofis, dükkan birimleri inşa etmiştir.

2009-2023 yılları arasında Cam ve Tekstil sanayine gerek yurt içi gerekse yurt dışından hammadde tedarik ederek faaliyet gösteren Sodi Kimya şirketimiz kimya sektöründe ulusal ölçekte pazar payına sahip olarak faaliyetine devam etmektedir. 2023 yılı 2.çeyreği itibariyle hisselerimizi devrederek ortaklıktan ayrılmış bulunmaktayız.

Halen 2012 yılından buyana İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Özel Halk Otobüslerimiz ile şehir içi yolcu taşımacılığı faaliyetinde bulunuyor ve İstanbullu hemşerilerimizin hayatlarını konforlu bir şekilde kolaylaştırmak için ulaşımlarını sağlıyoruz.

Halen 2009 yılından buyana Sıfır km ve İkinci el motorlu araç satışı faaliyetinde bulunan KRK Otomotiv şirketimiz müşterilerine en doğru ve en uygun aracı tedarik etmektedir. 

Halen 1994 yılından buyana Kurumsal Mali Müşavirlik Firmamız ile bir hizmet firması olmanın verdiği bilinçle farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket ederek faaliyetimizi devam ettirmekteyiz.Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz ile ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için bizi arayabilirsiniz.